Dzisiejszy wpis poświęcony będzie rejestratorowi typu nvr. Po krótce scharakteryzujemy go oraz przedstawimy najważniejsze z zaawansowanych funkcji jakie oferują tego typu rejestratory nvr.

Zacznijmy od tego, że model na którym będzie się aktualnie skupiać jest dostępny w naszym sklepie w cenie niecałych 900 złotych netto. Rejestratory nvr posiadają osiem kanałów z systemem IVA oraz ROI, możliwość nagrywania obrazu z czterech kamer IP, podgląd na żywo w rozdzielczości Full HD wykorzystując port HDMI bądź VGA.

Funkcja Pentaplex, którą posiadają rejestratory nvr pozwala nagrywać, odtwarzać oraz zarządzać rejestratorem w tym samym czasie. Mają intuicyjne, automatyczne wykrywanie kamer Tiandy, wyszukiwanie kamer IP innych producentów. Maksymalna pojemność dysku, który mogą obsługiwać wynosi 6TB.

Rejestratory NVR to przede wszystkim system inteligentnej analizy obrazu. O co chodzi? A no potrafią tworzyć wirtualne ogrodzenia, którego przekroczenie uruchamia alarm. Oprócz analizy posiadają także rejestrację obrazu. Kolejną bardzo przydatną funkcją jest dynamiczna zmiana prędkości nagrywanego obrazu (wiążę się to z oszczędnością miejsca na dysku twardym).

Jak w przypadku każdego produktu Genway oferuje mozliwość zwrotu zakupionego towaru w ciągu 14 dni od momentu zakupu. Dzięki regularnej obsługi systemu sklepowego, zamówiony produkt może dotrzeć do Klienta nawet w ciągu 24 godzin! Po zakupie takiego rejestratora należałoby zastanowić się nad właściwą kamerą. Najlepszym rozwiązaniem mogą być bardzo dobrze zintegrowane z systemem kamery kopułkowe.

# #

15 października 2015